Prawo jazdy kat. B Leszno

Pracownia psychologiczna

Wykonujemy badania, niezbędne do wydania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów samochodowych wszystkich kategorii. Wykonujemy badania lekarskie do prawa jazdy tzw. amatorskiego, do profilu kandydata na kierowcę, jak i do prawa jazdy terminowego dla kat. A i B, B+E . Wykonujemy badania lekarskie i psychologiczne (tzw. psychotesty) do prawo jazdy zawodowego kat. C, D, C+E, D+E. na kwalifikację, do kursu jak i dla kierowców przedłużających licencję.

Badania lekarskie kierowców przeprowadzane są przez lekarzy posiadających uprawnienia do badań kierowców, wydane przez wojewodę dolnośląskiego. Badania psychologiczne kierowców wykonywane są przez uprawnionych psychologów transportu. 

 
Prawo jazdy BE

Badania psychologiczne dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych

Aby być kierowcą pojazdu uprzywilejowanego w Polsce, należy mieć ukończone minimum 21 lat oraz posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Wymagane jest również ukończenie stosownego kursu. Kolejnym warunkiem jest aktualne orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych i psychicznych.

W Pracowni Psychologicznej Asima przeprowadzamy badania psychologiczne dla kierowców przyjazdów uprzywilejowanych. W skład testu wchodzi badanie osobowości kierowcy oraz umiejętności logicznego myślenia w razie zagrożenia. Sprawdzamy również widzenie zmierzchowe u pacjentów oraz reakcję wzroku na olśnienie.

Prawo jazdy CE

Psychotesty po zabraniu prawa jazdy

Pracownia Badań Psychologicznych Asima w Lesznie przeprowadza psychotesty dla kierowców po zabraniu praca jazdy. Przeprowadzamy test, który ma na celu zweryfikowanie sprawności działania procesów spostrzegania i uwagi. Dzięki przeprowadzonym badaniom można sprawdzić, czy kierowca ma podzielność uwagi oraz jak szybko reaguje na zagrożenia. Przeprowadzamy również badania psychologiczne dla wszystkich kierowców po odebraniu prawa jazdy po przekroczeniu dopuszczalnej liczby punktów karnych.

Przeprowadzamy testy psychologiczne po utracie prawa jazdy dla kierowców z:

  • kategorią B,
  • kategorią C,
  • kategorią B+C.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję warunki dotyczące przetwarzania moich danych osobowych.*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres

ul. Transportowa 10,

64-115 Święciechowa

Kontakt

biuro@asima.eu

604-895-342

Numer konta do przelewu:

67 1020 3088 0000 8102 0042 4309

Menu

Śledź nas