Zapisy on-lineZaufane opinie

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHAdministratorem danych osobowych jest Maciej Perek prowadzący Ośrodek Szkolenia Kierowców pod nazwą MACIEJ PEREK ASIMA z siedzibą w Lesznie, ul Żołnierska 11, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców prowadzonego przez Prezydenta Miasta Leszno pod numerem 002730639P, numer tel. 602119428.

Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia skierowania zapytania za pośrednictwem strony internetowej.

Dane osobowe będą wykorzystywane w celach kontaktowych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zrealizowania celu, dla którego dane osobowe zostały udostępnione lub przez dłuższy okres czasu, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich żądania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz organom powołanym do kontroli przestrzegania prawa.

Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

WYKŁADY na kat. B WRACAJĄ :)

WYKŁADY na kat. B WRACAJĄ :) UWAGA!!! WAŻNY KOMUNIKAT!!! Wraz z przeniesieniem zajęć "do sieci" uległy zmianie również nasze relacje, które zamieniły się niejako w wirtualne. Porozumiewanie się w ten sposób wygląda zupełnie inaczej niż tradycyjne spotkania "twarzą w twarz", których nam brakowało. Dlatego już od listopada wracają WYKŁADY na kat. B. Najbliższy Kurs kat. B: 02.11.2020 Zapisy z nr PKK do dnia 30.10.2020 Do zobaczenia na WYKŁADACH, które poprowadzimy dla Was z zachowaniem najwyższych standardów reżimu sanitarnego. Nasza Sala Wykładowa została odpowiednio przygotowana na spotkanie z Wami tak, aby każdy z Was czuł się BEZPIECZNIE. Po więcej informacji zadzwoń do nas pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342 lub odwiedź nas w Święciechowie.


Czytaj dalej »


30 IX - Dzień Chłopaka

30 IX - Dzień Chłopaka Dziś koniec miesiąca, ale i święto...DZIEŃ CHŁOPAKA :) wszystkim Panom składamy najserdeczniejsze życzenia :) STO LAT Panowie❗️


Czytaj dalej »


SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych

SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych :) Jeżeli wykonujesz pracę Kierowcy Zawodowego i jeździsz na co dzień CIĘŻARÓWKĄ lub AUTOBUSEM wykonując przewóz towarów i/lub osób to ta oferta jest właśnie dla Ciebie :) sprawdź ważność swoich uprawnień i w razie potrzeby zapisz się na SZKOLENIE już dziś. W ramach szkolenia BADANIA PSYCHOLOGICZNE wykonasz u nas NA MIEJSCU.


Czytaj dalej »


Kurs kat. B

Kurs kat. B Masz 1️8 lat lub niewiele Ci zostało do pełnoletności? Zrób razem z nami krok w dorosłość i zacznij swoją przygodę z ASIMĄ zapisując się na Kurs kat. B. Zacznij od kilku prostych kroków: 1️...wykonaj badanie lekarskie; 2️...dołóż do niego aktualne zdjęcie spełniające wymogi do prawa jazdy; 3️...udaj się do Wydziału Komunikacji po nr PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). To w zasadzie prawie wszystko ;) pozostaje Ci tylko zgłosić się z nr PKK do nas. W ramach Kursu mamy dla Ciebie m. in.: - komplet materiałów szkoleniowych, na podstawie których bez problemu przyswoisz wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego; - całkowicie za FREE podstawienie naszego AUTA SZKOLENIOWEGO na Egzamin Państwowy w WORD :) Po więcej informacji zadzwoń do naszego Biura Obsługi: tel. 604-895-342 / 884-895-342 lub odwiedź nas w Święciechowie ;)


Czytaj dalej »


Kurs ADR - październik 2020

Kurs ADR - październik 2020 Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 :)


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

BADANIA PSYCHOLOGICZNE z zakresu PSYCHOLOGII TRANSPORTU Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Kurs kat. D :)

Zapraszamy na Kurs kat. D - zapisy z nr PKK przyjmujemy CODZIENNIE w godzinach pracy Biura :) UWAGA - w ramach Kursu podstawimy nasz AUTOBUS na Twój egzamin w WORD :) Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasze Biuro w Święciechowie lub zadzwoń 604-895-342 / 884-895-342 :) Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową

Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową Nauka jazdy podczas Kursu i Egzamin zdajesz TYM SAMYM autem, które całkowicie ZA DARMO podstawimy Tobie do WORDu. Informacje i zapisy z nr PKK - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :)

Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :) Kurs kat. BE - u nas uczysz się IDENTYCZNYM zestawem pojazdów jak ten, na którym będziesz zdawać praktyczny egzamin w WORD :) Zapisy z nr PKK przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy naszego Biura Obsługi (8-16). Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą Obsługą Biura - 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Jak zostać KIEROWCĄ ZAWODOWYM? Oczywiście, że z nami ;)

Jak zostać KIEROWCĄ ZAWODOWYM? Oczywiście, że z nami ;) Kurs kat. C/CE oraz KWALIFIKACJI z zakresu przewozu towarów. U nas uczysz się IDENTYCZNYMI POJAZDAMI jak te, na których będziesz zdawać Egzamin państwowy w WORD. Odwiedź nas i dowiedz się więcej L) do zobaczenia ;)


Czytaj dalej »


Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapra

Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapraszamy na kurs kat. T :) U nas uczysz się IDENTYCZNYM ZESTAWEM POJAZDÓW jak ten, na którym będziesz zdawać państwowy egzamin w WORD. Chcesz poznać szczegóły kursu? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dowiedz się więcej: tel. 604-895-342 / 884-895-342. Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :)

Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :) W naszym Ośrodku obowiązują najwyższe z możliwych standardów sanitarnych - zarówno w Biurze Obsługi, jak i naszych pojazdach szkoleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo sanitarne w naszym Ośrodku było na jak najwyższym poziomie. Z ASIMĄ bezpiecznie pod każdym względem ;)


Czytaj dalej »


Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz na

Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz naukę i ucz się ZDALNIE Zapisy z nr PKK przyjmujemy CODZIENNIE, w godzinach pracy Biura (8-16). W cenie kursu podstawimy nasze auto egzaminacyjne na Twój egzamin państwowy w WORD. Informacje i zapisy: tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


UWAGA! Ważna informacja!

Szanowni Klienci, dbamy o BEZPIECZEŃSTWO nas wszystkich, dlatego informujemy, że AKTUALNIE preferowana FORMA PŁATNOŚCI za usługi w naszym Ośrodku to KARTA PŁATNICZA. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dobrego zdrowia.


Czytaj dalej »