Zapisy on-lineZaufane opinie

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHAdministratorem danych osobowych jest Maciej Perek prowadzący Ośrodek Szkolenia Kierowców pod nazwą MACIEJ PEREK ASIMA z siedzibą w Lesznie, ul Żołnierska 11, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców prowadzonego przez Prezydenta Miasta Leszno pod numerem 002730639P, numer tel. 602119428.

Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia skierowania zapytania za pośrednictwem strony internetowej.

Dane osobowe będą wykorzystywane w celach kontaktowych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zrealizowania celu, dla którego dane osobowe zostały udostępnione lub przez dłuższy okres czasu, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich żądania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz organom powołanym do kontroli przestrzegania prawa.

Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kurs kat. B

Kurs kat. B Idzie wiosna, a wraz z nią niech idą Twoje postanowienia :) już dziś pomyśl nad zrobieniem prawa jazdy kat. B. W ramach Kursu: - otrzymujesz zestaw profesjonalnych materiałów szkoleniowych, na podstawie których BEZ PROBLEMU przyswoisz niezbędną wiedzę teoretyczną; - jeździsz 30 godzin po terenie Leszna, poznając tajniki właściwej jazdy i manewrowania samochodem w ruchu drogowym; - podstawimy nasze auto szkoleniowe na Twój egzamin praktyczny w WORD; - zapewniamy profesjonalne metody nauczania oraz fachowe podejście Instruktora przez cały czas trwania Kursu. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń już dziś: 604-895-342 / 884-895-342 lub odwiedź nasze Biuro Obsługi w Święciechowie :) do zobaczenia ;)


Czytaj dalej »


Kurs ADR - kwiecień 2021

Kurs ADR - kwiecień 2021 Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją :) jeżeli jesteś Kierowcą Zawodowym (lub planujesz nim zostać) oraz chcesz, aby Twoje uprawnienia były "bogatsze", a co za tym idzie - CV atrakcyjniejsze na rynku pracy, ta oferta jest dla Ciebie :) zapraszamy na Kurs ADR, który zaczynamy już w kwietniu. W ofercie Kurs ADR: - PODSTAWOWY; - SPECJALISTYCZNY (przewóz materiałów w cysternach). Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły: 604-895-342 / 884-895-342 ;)


Czytaj dalej »


Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym?

Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapraszamy na kurs kat. T :) U nas uczysz się IDENTYCZNYM ZESTAWEM POJAZDÓW jak ten, na którym będziesz zdawać państwowy egzamin w WORD. Chcesz poznać szczegóły kursu? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dowiedz się więcej: tel. 604-895-342 / 884-895-342. Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE z zakresu PSYCHOLOGII TRANSPORTU

BADANIA PSYCHOLOGICZNE z zakresu PSYCHOLOGII TRANSPORTU Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych

SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych Kilka krótkich pytań: - jesteś Kierowcą Zawodowym? - wykonujesz transport drogowy towarów? - zajmujesz się przewozem osób? Jeżeli Twoje odpowiedzi są twierdzące to ta oferta jest właśnie dla Ciebie :) pozostaje tylko zerknąć w prawo jazdy i sprawdzić czy nie kończy się ważność Twoich uprawnień. Zapraszamy na SZKOLENIE OKRESOWE - UWAGA!!! w ramach Szkolenia wykonasz u nas - na miejscu - BADANIE PSYCHOLOGICZNE :) Wszelkie wątpliwości rozwiejemy jak spotkamy się w Biurze lub telefonicznie: 604-895-342/ 884-895-342 od poniedziałku do piątku w godzinach8-16 :) Do zobaczenia na Szkoleniu ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. C/CE

Kurs kat. C/CE Zostań Kierowcą Zawodowym razem z nami - zapisz się już dziś na Kurs kat. C/CE oraz Kwalifikacji z zakresu przewozu towarów. Co zrobić, aby rozpocząć Kurs? 1...wykonaj badanie psychologiczne oraz lekarskie (zapraszamy do wykonania badań psychologicznych w naszej Pracowni); 2...z badaniami psychologicznymi i lekarskimi oraz aktualnym zdjęciem spełniającym wymogi do prawa jazdy udaj się do Wydziału Komunikacji, gdzie uzyskasz numery PKK potrzebne do zapisania się na Kurs; 3...z otrzymanymi nr PKK zgłoś się do nas; 4...rozpocznij swoją przygodę z ASIMĄ ;) To tylko kilka prostych kroków, a korzyści jest tak wiele :) UWAGA!!! U nas uczysz się IDENTYCZNYMI pojazdami jak te, na których będziesz zdawać Egzamin państwowy w WORD :) Odwiedź nasze Biuro w Święciechowie i dowiedz się więcej :) do zobaczenia ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. D :)

Zapraszamy na Kurs kat. D - zapisy z nr PKK przyjmujemy CODZIENNIE w godzinach pracy Biura :) UWAGA - w ramach Kursu podstawimy nasz AUTOBUS na Twój egzamin w WORD :) Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasze Biuro w Święciechowie lub zadzwoń 604-895-342 / 884-895-342 :) Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową

Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową Nauka jazdy podczas Kursu i Egzamin zdajesz TYM SAMYM autem, które całkowicie ZA DARMO podstawimy Tobie do WORDu. Informacje i zapisy z nr PKK - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :)

Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :) Kurs kat. BE - u nas uczysz się IDENTYCZNYM zestawem pojazdów jak ten, na którym będziesz zdawać praktyczny egzamin w WORD :) Zapisy z nr PKK przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy naszego Biura Obsługi (8-16). Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą Obsługą Biura - 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :)

Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :) W naszym Ośrodku obowiązują najwyższe z możliwych standardów sanitarnych - zarówno w Biurze Obsługi, jak i naszych pojazdach szkoleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo sanitarne w naszym Ośrodku było na jak najwyższym poziomie. Z ASIMĄ bezpiecznie pod każdym względem ;)


Czytaj dalej »


UWAGA! Ważna informacja!

Szanowni Klienci, dbamy o BEZPIECZEŃSTWO nas wszystkich, dlatego informujemy, że AKTUALNIE preferowana FORMA PŁATNOŚCI za usługi w naszym Ośrodku to KARTA PŁATNICZA. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dobrego zdrowia.


Czytaj dalej »