Zapisy on-lineZaufane opinie

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHAdministratorem danych osobowych jest Maciej Perek prowadzący Ośrodek Szkolenia Kierowców pod nazwą MACIEJ PEREK ASIMA z siedzibą w Lesznie, ul Żołnierska 11, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców prowadzonego przez Prezydenta Miasta Leszno pod numerem 002730639P, numer tel. 602119428.

Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia skierowania zapytania za pośrednictwem strony internetowej.

Dane osobowe będą wykorzystywane w celach kontaktowych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zrealizowania celu, dla którego dane osobowe zostały udostępnione lub przez dłuższy okres czasu, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich żądania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz organom powołanym do kontroli przestrzegania prawa.

Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziś 1 czerwca - Dzień Dziecka :)

Dziś 1 czerwca - Dzień Dziecka :) Wszystkim Dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz życzymy uśmiechu na każdej buzi, no i oczywiście radości na co dzień ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. B :)

Ucz się razem z nami właściwej jazdy samochodem osobowym. Zapraszamy na kurs kat. B. W ramach Kursu otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych oraz CAŁKOWICIE ZA FREE podstawimy Tobie nasz samochód szkoleniowy na Egzamin w WORD. SAM DECYDUJESZ O TYM KIEDY ZACZNIESZ SWÓJ KURS. Odwiedź nas lub zadzwoń do naszego Biura Obsługi by poznać szczegóły Kursu. Zapisy przyjmujemy CODZIENNIE w godzinach pracy Biura pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Dziś 26 maja - Dzień Matki :)

Dziś 26 maja - Dzień Matki :) Wszystkim Mamom życzymy samych radosnych chwil i uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń :)


Czytaj dalej »


Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapra

Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapraszamy na kurs kat. T :) U nas uczysz się IDENTYCZNYM ZESTAWEM POJAZDÓW jak ten, na którym będziesz zdawać państwowy egzamin w WORD. Chcesz poznać szczegóły kursu? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dowiedz się więcej: tel. 604-895-342 / 884-895-342. Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


Naucz się prowadzić pojazdy ciężarowe razem z nami :)

Naucz się prowadzić pojazdy ciężarowe razem z nami :) Zapraszamy na Kurs kat. C/CE - u nas uczysz się IDENTYCZNYMI POJAZDAMI jak te, na których będziesz zdawał państwowy egzamin w WORD. Odwiedź nas i dowiedz się więcej :)


Czytaj dalej »


Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :)

Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :) W naszym Ośrodku obowiązują najwyższe z możliwych standardów sanitarnych - zarówno w Biurze Obsługi, jak i naszych pojazdach szkoleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo sanitarne w naszym Ośrodku było na jak najwyższym poziomie. Z ASIMĄ bezpiecznie pod każdym względem ;)


Czytaj dalej »


Zostań KIEROWCĄ ZAWODOWYM razem z nami

Zostań KIEROWCĄ ZAWODOWYM razem z nami Zapraszamy na Kurs prawa jazdy kat. C/CE oraz KWALIFIKACJI na przewóz towarów. W ramach kursów otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, dzięki którym w prosty sposób przyswoisz wiedzę teoretyczną niezbędną do uzyskania odpowiednich uprawnień. Informacje i zapisy codziennie pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342 lub osobiście w naszym Biurze w Święciechowie, przy ul. Transportowej 10.


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Zapraszamy na BADANIA PSYCHOLOGICZNE z zakresu Psychologii transportu. Jeżeli jesteś lub chciałbyś zostać: - kierowcą zawodowym kat. C, CE, D, DE; - kierowcą TAXI lub pojazdów uprzywilejowanych; - kierowcą pojazdu służbowego kat. B, BE; - Instruktorem Nauki Jazdy lub Egzaminatorem; - operatorem urządzeń i maszyn, zapraszamy na OBOWIĄZKOWE badania psychologiczne, które są niezbędne do wykonywania danej pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dopytaj o szczegóły: 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz na

Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz naukę i ucz się ZDALNIE Zapisy z nr PKK przyjmujemy CODZIENNIE, w godzinach pracy Biura (8-16). W cenie kursu podstawimy nasze auto egzaminacyjne na Twój egzamin państwowy w WORD. Informacje i zapisy: tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


UWAGA KIEROWCY ZAWODOWI!!!

Uwaga KIEROWCY ZAWODOWI!!! Zapraszamy na SZKOLENIA OKRESOWE z zakresu przewozu towarów i(lub) osób. Zapisy na szkolenia przyjmujemy CODZIENNIE. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z Obsługą naszego Biura - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

BADANIA PSYCHOLOGICZNE Zapraszamy na BADANIA PSYCHOLOGICZNE, które wykonujemy CODZIENNIE po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr tel. 604-895-342 / 604-576-079.


Czytaj dalej »


UWAGA! Ważna informacja!

Szanowni Klienci, dbamy o BEZPIECZEŃSTWO nas wszystkich, dlatego informujemy, że AKTUALNIE preferowana FORMA PŁATNOŚCI za usługi w naszym Ośrodku to KARTA PŁATNICZA. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dobrego zdrowia.


Czytaj dalej »


DBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS!

DBAJMY O ZDROWIE KAŻDEGO Z NAS! Szanowni Klienci! W trosce o zdrowie każdego z nas wprowadzamy najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z obowiązującymi w kraju wytycznymi odnośnie sytuacji epidemiologicznej. Oto kilka ustaleń dotyczących obsługi: - w naszym Biurze może przebywać tylko jedna Osoba (w tym celu przed odwiedzeniem nas prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu oraz godziny spotkania); - podczas rozmowy telefonicznej z Obsługą naszego Biura szczerze odpowiadaj na pytania dotyczące stanu zdrowia; - zastrzegamy sobie prawo do odmówienia obsługi w przypadku, gdy stan zdrowia Klienta zgłaszającego się do Biura będzie budził wątpliwości dyżurującego Pracownika; - przed wejściem do Ośrodka obowiązują zasady higieny i właściwej dezynfekcji rąk – zgodnie z instrukcją zamieszczoną przed wejściem do budynku. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia oraz pozytywnego samopoczucia


Czytaj dalej »


UWAGA - ważna informacja!!!

⚠️UWAGA❗️❗️❗️⚠️ W związku z aktualną sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy do przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych w zakresie zasad higieny. Prosimy o dokładne mycie rąk przed rozpoczęciem zajęć. Działamy dla dobra wspólnego, nie chcemy narażać na niebezpieczeństwo siebie i zdrowych Kursantów oraz naszych Pracowników. Jeżeli jesteście chorzy lub zauważycie u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy – nie lekceważcie ich i zostańcie w domu. Pozdrawiamy, Załoga ASIMY


Czytaj dalej »