Zapisy on-lineZaufane opinie

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHAdministratorem danych osobowych jest Maciej Perek prowadzący Ośrodek Szkolenia Kierowców pod nazwą MACIEJ PEREK ASIMA z siedzibą w Lesznie, ul Żołnierska 11, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców prowadzonego przez Prezydenta Miasta Leszno pod numerem 002730639P, numer tel. 602119428.

Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia skierowania zapytania za pośrednictwem strony internetowej.

Dane osobowe będą wykorzystywane w celach kontaktowych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zrealizowania celu, dla którego dane osobowe zostały udostępnione lub przez dłuższy okres czasu, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich żądania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz organom powołanym do kontroli przestrzegania prawa.

Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

TECHNICZNE ABC...

TECHNICZNE ABC...dziś pokrótce przedstawiamy zarys informacji związanych z UKŁADEM KIEROWNICZYM, który jest zaliczamy do jednego z najważniejszych zespołów pojazdów, umożliwiającym nadawanie pojazdowi zamierzonego przez kierowcę kierunku jazdy. Jak się to dzieje? Każdy ruch wychodzący z koła kierowniczego zostaje przenoszony poprzez drążki, odpowiednie przekładnie i zwrotnice na przednie koła kierowane. Współczesne pojazdy wyposażone są w układy kierownicze z hydraulicznym lub elektrycznym systemem wspomagania - siła, którą kierowca "przykłada" na kierownicy jest wykorzystywana do uruchomienia układu sterującego, a nie do samego skręcenia kół. Mechanizmy wchodzące w skład układu kierowniczego to: - MECHANIZM KIEROWNICZY składający się z koła i kolumny kierownicy, przekładni i ramienia przekładni kierowniczej oraz drążka podłużnego; - MECHANIZM ZWROTNICZY składający się z drążka poprzecznego, dźwigni zwrotnic oraz samych zwrotnic. Ważne jest, aby KOŁA KIEROWANE miały ustawioną odpowiednią zbieżność. Umożliwia to samoczynne, po skręcie, powracanie do położenia do jazdy prosto i utrzymywania toru jazdy mimo niewielkich sił bocznych działających na pojazd.


Czytaj dalej »


1 lipca - DZIEŃ PSA :)

1 lipca - DZIEŃ PSA :) Pamiętajcie o swoich czworonożnych Przyjaciołach ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. B

Kurs kat. B LATO nadeszło, WAKACJE za pasem. Ten czas wykorzystaj na NAUKĘ JAZDY i naucz się jeździć samochodem osobowym razem z nami. Zapraszamy na Kurs kat. B - w cenie Kursu otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, które pomogą Ci przyswoić wiedzę teoretyczną, a nasi Instruktorzy przełożą ją na część praktyczną Twojego Kursu, byś zza kierownicy eLki mógł bez problemu zastosować swoją wiedzę w praktyce. UWAGA!!! W ramach Kursu całkowicie za FREE podstawimy nasz samochód szkoleniowy na Twój egzamin w WORD. Masz pytania? Zadzwoń do nas - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych

SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych Jesteś Kierowcą Zawodowym? Sprawdź ważność swoich uprawnień do przewozu towarów i(lub) osób. Jeżeli mija ich termin lub już minął to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na SZKOLENIA OKRESOWE. Dowiedz się więcej kontaktując się z naszym Biurem Obsługi - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową

Kurs kat. B dla Osób z niepełnosprawnością ruchową Nauka jazdy podczas Kursu i Egzamin zdajesz TYM SAMYM autem, które całkowicie ZA DARMO podstawimy Tobie do WORDu. Informacje i zapisy z nr PKK - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Zapraszamy na BADANIA PSYCHOLOGICZNE: - kandydatów na kierowców kat. C, CE oraz D, DE; - kierowców zawodowych (w tym TAXI); - kierowców pojazdów uprzywilejowanych; - kierowców po zatrzymaniu prawa jazdy przez Policję; - kierowców pojazdów służbowych kat. B, BE; - Instruktorów Nauki Jazdy i Egzaminatorów; - operatorów maszyn i urządzeń.


Czytaj dalej »


Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :)

Zyskaj DWIE KATEGORIE robiąc TYLKO JEDEN kurs prawa jazdy :) Kurs kat. BE - u nas uczysz się IDENTYCZNYM zestawem pojazdów jak ten, na którym będziesz zdawać praktyczny egzamin w WORD :) Zapisy z nr PKK przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy naszego Biura Obsługi (8-16). Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą Obsługą Biura - 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Jak zostać KIEROWCĄ ZAWODOWYM? Oczywiście, że z nami ;)

Jak zostać KIEROWCĄ ZAWODOWYM? Oczywiście, że z nami ;) Kurs kat. C/CE oraz KWALIFIKACJI z zakresu przewozu towarów. U nas uczysz się IDENTYCZNYMI POJAZDAMI jak te, na których będziesz zdawać Egzamin państwowy w WORD. Odwiedź nas i dowiedz się więcej L) do zobaczenia ;)


Czytaj dalej »


SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych

SZKOLENIE OKRESOWE dla Kierowców Zawodowych Kończy się ważność Twoich uprawnień do przewozu towarów i/lub osób? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS i odśwież swój kod 95 :) Więcej informacji uzyskasz telefonicznie 604-895-342 / 884-895-342 lub osobiście w naszym Biurze w Święciechowie :) do zobaczenia na Szkoleniu ;)


Czytaj dalej »


Dziś 1 czerwca - Dzień Dziecka :)

Dziś 1 czerwca - Dzień Dziecka :) Wszystkim Dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz życzymy uśmiechu na każdej buzi, no i oczywiście radości na co dzień ;)


Czytaj dalej »


Kurs kat. B :)

Ucz się razem z nami właściwej jazdy samochodem osobowym. Zapraszamy na kurs kat. B. W ramach Kursu otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych oraz CAŁKOWICIE ZA FREE podstawimy Tobie nasz samochód szkoleniowy na Egzamin w WORD. SAM DECYDUJESZ O TYM KIEDY ZACZNIESZ SWÓJ KURS. Odwiedź nas lub zadzwoń do naszego Biura Obsługi by poznać szczegóły Kursu. Zapisy przyjmujemy CODZIENNIE w godzinach pracy Biura pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Dziś 26 maja - Dzień Matki :)

Dziś 26 maja - Dzień Matki :) Wszystkim Mamom życzymy samych radosnych chwil i uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń :)


Czytaj dalej »


Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapra

Masz 16 lat? Chciałbyś nauczyć się jeździć ciągnikiem rolniczym? Zapraszamy na kurs kat. T :) U nas uczysz się IDENTYCZNYM ZESTAWEM POJAZDÓW jak ten, na którym będziesz zdawać państwowy egzamin w WORD. Chcesz poznać szczegóły kursu? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dowiedz się więcej: tel. 604-895-342 / 884-895-342. Do zobaczenia na Kursie ;)


Czytaj dalej »


Naucz się prowadzić pojazdy ciężarowe razem z nami :)

Naucz się prowadzić pojazdy ciężarowe razem z nami :) Zapraszamy na Kurs kat. C/CE - u nas uczysz się IDENTYCZNYMI POJAZDAMI jak te, na których będziesz zdawał państwowy egzamin w WORD. Odwiedź nas i dowiedz się więcej :)


Czytaj dalej »


Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :)

Dbajmy o zdrowie swoje i naszych Bliskich :) W naszym Ośrodku obowiązują najwyższe z możliwych standardów sanitarnych - zarówno w Biurze Obsługi, jak i naszych pojazdach szkoleniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo sanitarne w naszym Ośrodku było na jak najwyższym poziomie. Z ASIMĄ bezpiecznie pod każdym względem ;)


Czytaj dalej »


Zostań KIEROWCĄ ZAWODOWYM razem z nami

Zostań KIEROWCĄ ZAWODOWYM razem z nami Zapraszamy na Kurs prawa jazdy kat. C/CE oraz KWALIFIKACJI na przewóz towarów. W ramach kursów otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, dzięki którym w prosty sposób przyswoisz wiedzę teoretyczną niezbędną do uzyskania odpowiednich uprawnień. Informacje i zapisy codziennie pod nr tel. 604-895-342 / 884-895-342 lub osobiście w naszym Biurze w Święciechowie, przy ul. Transportowej 10.


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Zapraszamy na BADANIA PSYCHOLOGICZNE z zakresu Psychologii transportu. Jeżeli jesteś lub chciałbyś zostać: - kierowcą zawodowym kat. C, CE, D, DE; - kierowcą TAXI lub pojazdów uprzywilejowanych; - kierowcą pojazdu służbowego kat. B, BE; - Instruktorem Nauki Jazdy lub Egzaminatorem; - operatorem urządzeń i maszyn, zapraszamy na OBOWIĄZKOWE badania psychologiczne, które są niezbędne do wykonywania danej pracy. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do naszego Biura Obsługi i dopytaj o szczegóły: 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz na

Kurs prawa jazdy kat. B - NOWA FORMA - sam zdecyduj kiedy zaczniesz naukę i ucz się ZDALNIE Zapisy z nr PKK przyjmujemy CODZIENNIE, w godzinach pracy Biura (8-16). W cenie kursu podstawimy nasze auto egzaminacyjne na Twój egzamin państwowy w WORD. Informacje i zapisy: tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


UWAGA KIEROWCY ZAWODOWI!!!

Uwaga KIEROWCY ZAWODOWI!!! Zapraszamy na SZKOLENIA OKRESOWE z zakresu przewozu towarów i(lub) osób. Zapisy na szkolenia przyjmujemy CODZIENNIE. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z Obsługą naszego Biura - tel. 604-895-342 / 884-895-342.


Czytaj dalej »


BADANIA PSYCHOLOGICZNE

BADANIA PSYCHOLOGICZNE Zapraszamy na BADANIA PSYCHOLOGICZNE, które wykonujemy CODZIENNIE po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr tel. 604-895-342 / 604-576-079.


Czytaj dalej »